TheSmurfsco-two Kristal Taş Hilesi

TheSmurfsco-two Kristal Taş Hilesi
 

TheSmurfsco-two Kristal Taş Hilesi

 

Facebook’ta çogu oyuncu kitlesinin sevdigi TheSmurfsco-two  yani kısaca şirinler oyununda bugün sizlere kristal taş hilesini paylaşıyoruz. hile  hiç bir program gerektirmiyor bilgisayar üzerinden yapıyoruz arkadaşlar,Bilgisayarımızın takvimini bugun ayın kaçıysa bir ay sonrasına aynı güne alıyoruz  ve facebook sayfamızı yeniliyoruz ve bize yeniden giris yap diye ileti çıkacaktır,yeniden giriş yapınız ve oyuna gırınız tek şart oyunda degerli kristal taş havuzunuzun olması ve dilek dileme hakkınızın olmasıdır olan kişiler sınırsızca usanmadan taş yapabilirler işiniz bittiginde takviminizi geri ayarına alınız unutmayınız sadece hile yaparken deyiştiriniz takvimi. şimdiden keyifli oyunlar.

THESMUR

HİLE  SAHİBİ  İLKİM  NERGİZE TEŞEKÜRLER

   

Bir önceki facebook oyun hilesi Bizim Çiftlik ÇK ve Altın Hilesi başlıklı makalemizde bizim çiftlik altın hilesi, bizim çiftlik çk hilesi ve Bizim Çiftlik ÇK ve Altın Hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebookta Bizi Takip Edin

Kategoriler