Petrescue Saga Sınırsız Hile

Petrescue Saga Sınırsız Hile
Petrescue Saga sınırsız hile

 

Merhaba arkadaşlar  yine keyifli bir oyunumuz PetRescue Saga  herkes tarafından sevilerek oynanan güzel bir oyun ben bile çok severek oynuyorum eminim sizlerde zevk alarak oynuyorsunuzdur.Kutucukları  bır birine vurdurarak ust üste yanyana  kırdırarak oynanan bir oyundur renkleri bir araya getirek hepsi birden yok edilerek oynanır ve bizden istenilen kayıp hayvanları kurtarıyoruz. bugunki hilemiz oyundaki herşeyi sınırsız yapıyoruz hamle  scor puanı bir hayvanı 100 tane kurtarmış gibi alıyoruz yeterki bir tane hayvanı kurtaralım, puanlarımızı katsayısını çoğaltıyoruz  yanı botumuz çok yönlü harika süper ötesi,buyrun hep birlikte izleyelim neler oluyor:) Lütfen yorumlarınızı bizlerden esirgemeyiniz.

Sizlerde facebook oyun hilelerinde tecrübeli iseniz ve hilelerinizi bizler ile paylaşmak isterseniz, fan sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha fazla facebook oyun hileleri ve PetRescue Saga  hileleri için sitemizi sık sık ziyaret ediniz.

Botu İndirmek İçin Tıklayınız

   

Bir önceki facebook oyun hilesi PetRescue Saga HamLe HiLesi başlıklı makalemizde PetRescue Saga ve PetRescue Saga HamLe HiLesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Petrescue Saga Sınırsız Hile yazısı için 7 yorum var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebookta Bizi Takip Edin

Kategoriler