Dragon City Gold Hilesi

Dragon City Gold Hilesi
 Dragon City Gold Hilesi

Dragon city hilelerini artık herkes yapacak durumuna geldi diye düşünüyorum. Elimizden geldiğince oyun hileleri ile ilgilenen tüm arkadaşlarımıza bu konular hakkında yardımcı olmaya çalıştık. Gerek videolu anlatım gerekse facebook üzerinden birebir konuşma imkanı ile bir çok arkadaşımıza yardım etmiş bulunmaktayız.

Arkadaşlar aşağıda yayınladığımız dragon city gold hilesi sayesinde dilediğiniz kadar  gold yani altın hilesi yapabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken nokta aşırıya kaçmayın. Çünkü bizde hileler bitmez. Fixlenen hileler yerine güncelleri bulunur ve sizler ile paylaşılır.

Evet artık gerekli hile sitesi ve yapılışına geçelim.

Öncelikle aşağıdaki verdiğim linke tıklayarak resimde gördüğünüz gibi facebook ıd ve session ıd yazan yerleri doldurmanız gerekmektedir.

Hile Sitesi İçin TIKLA

dragon city hileleri

 

Gerekli yerleri doldurduktan sonra submit tuşuna basmanız yeterlidir.

Facebook ıd ve session ıd bulmayı bilmeyen arkadaşlarımız aşağıdaki videoyu izleyebilirler.

   

Bir önceki facebook oyun hilesi Social Wars Full Hile başlıklı makalemizde facebook oyun hileleri, hile sitesi ve Social Wars Full Hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebookta Bizi Takip Edin

Kategoriler